خانه / خانه و زندگی / چند ایده برای کسانی که به کابینت های مدرن علاقه دارند

چند ایده برای کسانی که به کابینت های مدرن علاقه دارند

1. جنس کابینت اشپزخانه

چوب بهترین انتخاب برای اشپزخانه است و همیشه نیز بروز است، زیبایی درختان جنگل را در اشپزخانه خود تجربه کنید.

2. کابینت های هایگلاس (براق)

شما میتوانید این کابینت های زیبا رو به فهرست کابینت های مورد علاقتون اضافه کنید تمییز کردن این کابینت ها نیز نسبت به کابینت های چوبی بسیار اسان تر است شما میتوانید با یک دستمال نرم و مرطوب این کار رو انجام بدید.

3. کابینت های دوقلو:

ایده ای خلاقانه برای انسان های خلاق، این میتواند یک انتخاب باشد.

از بالا و پایین با رنگ های متفاوت و در عین حال زیبا برای ایجاد یک نگاه تازه و پایدار، به رنگ های تکمیلی فکر کنید. اگر متوجه شدید که شما با رنگ مشکلی دارید، از یک سایه عمیق تر و غنی تر در کابین های پایین تر استفاده کنید و یک سایه بسیار واضح تر از همان رنگ یا سفید برای کابینت های بالا چیزی که مد نظر ماست، نگاه معاصر است که به زمان مربوط است شامل کابینت های دوتایی میشه که یک رنگ برای کابینت و درب هاست و رنگ دوم در اطراف قاب بیرون.

4. کابینت های اشپزخانه به سبک محلی

طرحی بسیار زیبا برای کسانی که به مدل های محلی علاقه دارند این انتخاب بسیار مناسب است. شما میتوانید یک حضور گرم و محلی را در این اشپزخانه تجربه کنید.

5. کابینت های وایت واشز (چوب سفید)

اشپزخانه ای به سبک اروپایی، چوب سفید چوبی است که در اروپا و از درختان خاص در مناطق اروپایی بدست می آید این مدل از کابینت در چندین نمایشگاه اروپا نیز به نمایش گذاشته شده است و اشپزخانه شما بسیار گران بها جلوه خواهد کرد.

6. کابینت های شلفیکس (شناور)

این کابینت های بسیار زیبا اثری ماندگار در ذهن شما برجای میگذارد چرا که کابین های پایین شناور به نظر میرسند در حالی که فضای کف اشپزخانه را باز می کنند، کف خود را نشان می دهند برای نشان دادن کابین های شناور، نور را در زیر آنها اضافه کنید تا یک جرقه و شعله معاصر پخش شود.

7. کابینت آشپزخانه بامبو

نیازی نیست به جنگل بروید هیچ سبزی به سبزی کابینت های بامبو نیست. از اونجا که بامبو بسیار سریع رشد میکند به این معناست داشتن این کابینت ها هیچ اسیبی به جنگل های بامبو نمیرسد دوست داران محیط زیست میتوانند از این کابینت های بسیار زیبا در اشپزخانه خود لذت ببرند.

گردآوری شده توسط مدلما

درباره ی RezaH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code