خانه / زیبایی / آرایش و زیبایی / روش صحیح استفاده از کرم صورت

روش صحیح استفاده از کرم صورت

مرحله اول:

ابتدا دست و صورت خود را تمیز کنید، صورت خود را با آب ولرم بشورید، سپس آب سرد به صورت خود بزنید و به آرامی با یک حوله نرم آن را خشک کنید.


مرحله دوم:

از هر نوع کرمی که استفاده میکنید ابتدا باید آن بر روی چشم اعمال کنید. مقدار کمی کرم را روی انگشتانتان قرار دهید و آن را به زیر چشم خود بزنید (مطابق عکس) دقت داشته باشید که نباید زیر چشم را بمالید.


مرحله سوم:

ابتدا باید کرم را در نقاط کوچک به صورت خود بزنید، بر روی نواحی دچار مشکل مانند گونه‌ها و پیشانی تمرکز کنید؛ از مناطقی اجتناب کنید که خیلی چربی دارند، مانند چین و چروک در دو طرف بینی.


مرحله چهارم:

کرم را با استفاده از انگشتان خود در صورت پخش کنید. به آرامی کرم را با استفاده از حرکات دایره‌ای کوچک و رو به بالا به پوست خود ماساژ دهید، هرگز کرم را به سمت پایین مالش ندهید.

دقت کنید که نیم اینچ ( ۱.۲۷ سانتیمتر ) در اطراف چشم‌ها باقی بگذارید. اغلب کرم‌های صورت برای پوست حساس و قسمت های حساس اطراف چشم مناسب نیستند.

اگر لازم بود کرم بیشتری استفاده کنید به صورتت خود نگاه کنید، اگر هر لکه ای روی صورت شما وجود داشت، کمی کرم بیشتر استفاده کنید. با این حال، مواظب باشید زیاد از حد استفاده نکنید؛ استفاده بیشتر از کرم لزوماً به معنی مؤثر تر بودن آن نیست.

همچنین یادتان باشد که کرم را بر روی گردن نیز استفاده کنید بسیاری از مردم این منطقه را فراموش میکنند پوست گردن شما ظریف است و سریع‌ ترین رشد را دارد و هم چنین به کمی توجه نیاز دارد.

مرحله پنج:

حالا باید صبر کنید تا پوست شما کرم را جذب کند که بهترین زمان برای آن بین 10 تا 15 دقیقه است شما میتوانید در این زمان کار های دیگر خود را انجام دهید اما نباید به صورت خود دست بزنید.

نکته: اگر کرم در یک ظرف شیشه ای قرار داشت، هنگامی که قصد داشتید از آن استفاده کنید مقدار مورد نیاز خود را با یک قاشق از آن بردارید و استفاده کنید، و با این کار از آلوده شدن کرم جلوگیری کنید.

گردآوری شده توسط مدلما

درباره ی حسین محمدی

مطلب پیشنهادی

از بین بردن چین و چروک صورت با استفاده از کرم حلزون

یکی از بهترین روش های از بین بردن چین و چروک صورت کرم حلزون هست، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code